به نام خدا

موضوع انشا: درباره طبیعت !

من طبیعت را خیلی دوست دارم علاوه بر من همه طبیعت را دوست دارند، به عنوان مثال برخی از انسان های قاچاقچی نیکوکار برای برخی از جانوران زیبا تورهای گردشگری برگزار می کنند، آنها را داخل اتوبوس وی.آی.پی سوار کرده و به شهرهای توریستی دیگر می فرستند و در دبّاغ خانه های پنج ستاره و کشتارگاه های لوکس از آنها پذیرایی می کنند.

همچنین برخی انسان های شریف دیگر که مثل من طبیعت را دوست دارند، اتحادیه صنفی قاچاقچیان چوب را تأسیس کرده و در این قالب فعالیت دارند، ولی به نظرم به آنها عاشق چوب گفته می شد، بهتر بود، اینقدر چوب دوست دارند که دوری شان را نمی توانند تحمل کنند، درخت ها را تا کارخانه ها مشایعت می کنند، کفگیر و گوشت کوب خوشگل درست می کنند، تا به این ترتیب همه جا کنار هم باشند.

همچنین می توانم بگویم که کارخانه دارها و آدم های خیلی پولدار هم طبیعت را دوست دارند، اما آنها بیشتر دریا را دوست دارند، چون زباله های کارخانه شان را داخل دریا رها می کنند تا حیوانات دریا مثل فوک خزری و لاک پشت پوزه عقابی هم ویتامین کسب کنند و چاق و چله شوند، اما حیف که رژیم غذایی شان بهم می خورد و به لقا ٕالله می شتابند.

بعضی ها هم از طبیعت زیبا اینقدر حیوانات مظلوم را دوست دارند که هر روز مثل میتوکومون سراغ حیوانات وحشی مثل یوز و شیر و ببر ایرانی می روند، دستگیرشان می کنند، تا نوید انقراض این ها رو به کوچکترهای جنگل بدهند و آنها را شادمان کنند.

علاوه بر این خیلی ها نه دریا را دوست دارند نه حیوانات را، بلکه زمین دوست دارند و مدام یک گوشه ای می نشینند و لقمه می گیرند و زمین خواری می کنند، البته این روزها به کوه ها هم ابراز محبت می کنند، کوه خواری می نمایند.

این بود انشای من

سونیا بدیع

از خبر گرفتار شدن #محمدعلی_نجفی داستان نسازیم !

انشاء درباره طبیعت

دوست ,کنند، ,طبیعت ,های ,ها ,دارند، ,می کنند، ,را دوست ,طبیعت را ,دوست دارند ,دوست دارند،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fasleabaran SPORT بسته بندي مواد غذايي سفارشات خدمات گرافیکی Linda namayandegiyakhchalpakshoma kavirrayanehi آيا حسين اکبري کر مي باشد آموزش هنر میمستان